6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini

by admin

Samsung має намір скласти серйозну конкуренцію мініатюрному планшету від Apple зі своїм Galaxy Note 8.0, анонсованим на виставці MWC 2013 (демо-відео і фото). В руки sammobile.com потрапили зображення, що демонструють переваги корейського планшета над американським, і, треба сказати, виглядають вони місцями дуже спірно.

6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini

Так наприклад дуже спірними виглядають переваги екрану, можливостей читання книг і малювання за наявності у iPad mini відмінного за якістю картинки дисплея з не сильно меншою щільністю точок, iBooks і величезної кількості якісних програм для створення малюнків в App Store. Перевага у вигляді стилуса також виглядає неоднозначним, адже нічого не заважає придбати стилус від Wacom для iPad.

6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini 6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini

Абсолютно смішно виглядає більше на 0,1 Мп дозвіл фронтальної камери, як в іншому і ледве більший по ємності акумулятор. При цьому, цілком адекватно виглядають плюси у вигляді більш потужного заліза (але тут скоріше паритет, оскільки велику роль відіграє оптимізація ПО і у iPad mini вона на висоті), підтримки карт пам'яті і мультіоконность (а ось тут iPad mini крити нічим). На стороні iPad mini явно перебуває дизайн, товщина корпусу, вага і матеріали, але Samsung згоден з цим лише частково.

6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini 6 причин купити Samsung Galaxy Note 80 замість iPad mini

За останніми даними, ціна Galaxy Note 8.0 в нашій країні в квітні складе 21 990 рублів за молодшу версію. До слова, за ці гроші, можна купити iPad mini на 32 Гб з підтримкою 3G, так що покупцям доведеться сто разів подумати і зважити всі плюси і мінуси обох пристроїв.