Все, що ви хотіли дізнатися про iPhone і iPad

Огляд Wi-Fi ваг Withings Body Scale

Після огляду радіоняні Withings Smart Baby Monitor я всерйоз зацікавився продукцією Withings. Зі Штатів мені привезли ваги Body Scale, які вся сім'я тут же полюбила. Вони не просто показують вашу масу, але й моніторять зміни ваги через віддалений сервер компанії-виробника.

Огляд акумулятора Mophie Juice Pack для iPhone 3G

Через мої руки пройшло п'ять акумуляторів для iPhone. Всі вони справлялися з своєю функцією — підтримувати рівень заряду понад норму. АЛЕ! Ходити з ним по вулиці було жахливо стрьомно: настільки жахливий був їх дизайн.

Огляд аудіосистеми Beatbox Portable

Акустична продукція під брендом Beats By Dr. Dre, що вперше з'явилася на ринку в 2008 році, зібрала мільйони прихильників по всьому світу завдяки впізнанним дизайном і специфічного «бітовому» звучанню.

Огляд беззвучного будильника LARK

Напевно, майже всім знайома ситуація, коли в одному невеликому приміщенні, де крім вас знаходиться ще хтось, прокинутися необхідно тільки вам. Зазвичай у такому випадку розбудженими виявляються всі, бо мінімальна гучність дзвінка будильника може розтривожити тільки дуже чуйного кота, але ніяк не вас.

Огляд бюджетних навушників від Klipsch

Серед величезної кількості навушників, що випускаються в тому числі і для використання з iPhone, стає все важче вибирати хороші продукти. Виробники намагаються привернути увагу покупців всіма доступними способами.

Огляд зовнішньої USB-зарядки Hypermac Micro

Теми чохлів-зарядок для iPhone ми стосувалися не раз. Але бувають ситуації, коли під час подорожі їсти просять не тільки iPhone, але і iPad, iPod дружини, електронна книга сина, електронні сигарети батька і інші сімейні гаджети.

Огляд гарнітури AKG K370

Техніка компанії Apple завжди славилася своїми мультимедійними складовими. З її допомогою приємно не тільки працювати, але й дивитися фільми і слухати музику. На музиці ми зупинимося докладніше, оскільки я хочу розповісти про свій досвід експлуатації гарнітури AKG K370.

Огляд гарнітури Klipsch Image X10i

Навушники з урівноваженим якорем, або простіше кажучи «арматурні» навушники, хоч і є досить прогресивними, але все ще не так найчастіше зустрічаються на прилавках магазинів, як їх динамічні побратими.

Обзор гарнитуры Klipsch Mode M40

Пользователи техники Apple стали настоящей «золотой жилой» для производителей портативной акустики. Именно вокруг этой марки выделился огромный сегмент людей, готовых отдать свои деньги не только за функциональность и качество, но и за привлекательный внешний вид продукта.

Огляд док-станцій Morph FX для iPhoneiPod будь-яких поколінь

Виробник аксесуарів MORPH FX випустив на російський ринок кілька док-станцій для iPhone / iPod, сертифікованих як Ростестом, так і самої Apple для використання в парі зі своїми гаджетами. У даному огляді ми познайомимося з двома доками: Home Link і iRadical, граючими роль не тільки підставки-зарядки, але і перехідника для виведення аудіо / відео-сигналів на зовнішні […]

Not found