Все, що ви хотіли дізнатися про iPhone і iPad

3Apps Історія про нездійснене

ТЕКСТ: КИРИЛ єгерів. На початку квітня 2010 з'явився iPad. Тоді ще тільки Wi-Fi, але все одно як мінімум відмінний гаджет, на якому зручно дивитися фільми, читати книги і журнали. Займатися іншими цікавими і щодо корисними справами.

abcNotes Історія про липких нотатках

ТЕКСТ: ГРИГОРІЙ Усков. Історію мого становлення як iOS розробника, в основному на прикладі додатка abcNotes для Windows -> iOS -> Android -> … Пару слів про себе. Я затятий Дельфіст, з тих хто ставив і використовував ще 16 bit версію Delphi 1.

Air Cats Історія про бюджет і терміни

ТЕКСТ: ОЛЕКСАНДР Савка Молода компанія Double Dream Creators в квітні 2011 року зібралася для того, щоб запустити соціальну гру для «Однокласників». Вирішили, що бюджет в 30 тис. руб., Власні здібності програмування та ентузіазм дозволять швидко створити додаток.

All-in Yoga Історія про асани і практику

ТЕКСТ: VIADEN MOBILE. На початку липня компанія Viaden Mobile відсвяткувала перший ювілей одного зі своїх найуспішніших додатків, All-in Yoga (В російській аппсторе — Йога: 300 асан і вправ). А близько тижня тому ми випустили довгоочікувану локалізацію цього додатка на російську мову.

Angel Dash Історія про ретро

ТЕКСТ: ДМИТРО суховіїв. Можна багато читати про те, як робляться і продаються ігри для iOS, але це буде всього лише теорія, поки сам не станеш розробником. Ми теж були всього лише читачами, до того моменту, поки не вирішили зробити свою гру.

Biorhythmica Історія про біоритми

ТЕКСТ: ВІКТОР Тумилович. Почну з того, що, на мій погляд, немає нічого менш зручного для сприйняття, ніж кілька переплетених різнокольорових синусоїд (якщо ти не фізик або математик з 20-ти річним стажем).

Cards On Palm Історія про карти і банкоматах

ТЕКСТ: АНДРІЙ Мамонов (IK MEDIA). Cards on Palm — Додаток, який допомагає зберігати інформацію про ваших банківських картах і без зусиль знаходити банкомат або відділення банку. На розробку програми пішло приблизно 7 місяців, причому особисто я, почав ним користуватися вже через 2 місяці, решту часу пішло на доопрацювання і виправлення, щоб мені не було соромно […]

Carpetgram Історія про кишенькових килимах

ТЕКСТ: ІРИНА АМОСОВА. Всім привіт. Хочу поділитися з вами історією нашого проекту. Моя розповідь буде складовим. Різні учасники нашої команди розкажуть про проект, кожен зі свого боку. Мобільний додаток Carpetgram дозволяє за пару хвилин створити своє фото на фоні килима.

Crab It Історія про крабів

ТЕКСТ: ПАВЛО ГРИБ (BIT4GAMES). Десь у 2008 році на зустрічі з друзями я дізнався, що вони обидва беруть участь в розробці ігор для iOS. Протягом наступного дня я виношував свій план по завоюванню світу.

Dave vs Cave Історія про виживання

ТЕКСТ: РОМАН ЧІПІЗУБОВ. Все почалося з фрази мого брата: «А давай зробимо гру?». Я не був фанатом продукції Apple і до цього моменту бачив, мабуть, всього пару ігор на чужому iPhone. Це були Fruit Ninja і Cut the Rope.

Not found