Все, що ви хотіли дізнатися про iPhone і iPad

AppSync для iPad

Ця процедура потрібна для установки платних додатків на iPad безкоштовно. Виробляти її потрібно вже після Jailbreak, так що мається на увазі, що Jailbreak iPad ви вже зробили.

App Store в iOS 6 Огляд магазину додатків

Нововведень в iOS 6, скажемо чесно, не дуже багато. Принаймні, переходи iOS 3 -> iOS4 -> iOS 5 на iPad виглядали вагомішими. Якщо символом оновлення на iOS 4 була багатозадачність, а iOS 5 поява iCloud, то в iOS 6 для мене таким символом став новий, перероблений магазин App Store.

iCloud на iPad Налаштування iCloud

iCloud — новий хмарний сервіс від Apple, впроваджений в iOS 5. У статті я розгляну основні питання використання iCloud, детально опишу процес налаштування, можливості та способи використання iCloud.

iPad — IMEI UDID ICCID

Рідко на нашому сайті з'являються статті з такими «страшними словами в заголовку. Однак окремої категорії користувачів iPad поняття IMEI, UDID, ICCID можуть дуже навіть стати в нагоді.

iPad — інструкція російською мовою

От і з'явилася з виходом iOs 4.2 для iPad інструкція російською мовою. Переглянувши цю інструкцію, для себе я нічого нового не виявив, але так у мене і досвід спілкування з iPad близько 5 місяців це, напевно, і не дивно.

iPad зависає Що робити

У мене така проблема виникла всього один раз — iPad завис і я не знав, що робити. Тому пишу докладну інструкцію, що робити, якщо iPad зависає. Отже, у вас iPad не реагує на натиснення клавіш і на торкання сенсорного екрану, або iPad не переходить до екрану додому або не виходить з режиму сну, не вимикається.

iPad додаток вилітає — вирішення проблем поради

Найчастіше в оглядах програм в коментарях люди пишуть, що у них iPad додаток вилітає. Причому між словом вилітає і додаток можна вставити назву практично будь-якої програми.

iTools — альтернатива iTunes

Майже напевно читачі сайту розбиті на два табори ті, хто зрозумів, як iTunes працює і їх все влаштовує і тих, хто вважає iTunes одним великим глюком. Тому розповім сьогодні про альтернативу iTunes, яка народилася завдяки програмістам з Гонконгу iTools.

iTunes не бачить iPad

Часто стала зустрічатися проблема у читачів нашого сайту: iTunes не бачить iPad. Тому ця статися створена спеціально для таких людей, щоб вони не шукали інформацію по всьому інтернету.

iTunes не вдалося створити резервну копію iPad

Написати цю інструкцію мене буквально змусила проблема з резервною копією, яка за 16 місяців активного користування iPad, траплялася вже три рази. Писати інструкцію не планував, тому традиційних скріншотів практично не буде.

Not found