Все, що ви хотіли дізнатися про iPhone і iPad

3rd Eye Mirror lite — мрія параноїка

3rd Eye Mirror lite — це, як випливає з назви, ваш третє око, в якості якого використовується вбудована камера iSight або зовнішня web-камера. Останнє виглядає дещо кращим, тому

Adobe Carousel — ваш фотоархів доступний скрізь і завжди

Adobe Carousel — нова програма від всесвітньо відомої корпорації Adobe, призначення якої дати вам доступ до фотоархіву з будь-якого пристрою Apple, будь то MacBook, iMac, iPhone або iPad, в будь-якій точці земної кулі, де є доступ до Мережі.

Adobe сказала Mu новий констурктор сайтів на платформі Air

Muse — новий додаток від Adobe, яке, за задумом його творців, має допомогти недосвідченому користувачеві зробити сайт без необхідності написання будь-якого коду. Додаток зараз перебуває в статусі beta і розповсюджується безкоштовно, однак Adobe чесно попереджає, що після виходу повноцінного релізу за нього доведеться заплатити.

Analog фото в стилі ретро ще одна думка

Ми нещодавно Analog — простий спосіб зробити фото в стилі «ретро» | Програми для Mac "> вже публікували огляд чудової програми Analog, призначеної для обробки фотографій. Я вирішив не залишатися осторонь і поділитися своїми думками з приводу цієї програми, ну і в якості бонусу — показати кращі вбудовані фільтри.

Artboard векторний аналог Pixelimator

Artboard — невеликий за розміром, але досить потужний за своїм функціоналом редактор векторної графіки. Якщо вам не потрібен весь величезний функціонал таких гігантів як Corel Draw або Adobe Illustrator, то Artboard це те, що доктор прописав.

Awaken відмінний будильник для Mac

Awaken представляє із себе просунутий будильник для Mac OS X c додатковою функцією таймера. За допомогою Awaken ви не проспите вранці, не пропустіть потрібну подію і вчасно відправите ваш Mac в сплячку.

Bean текстовий процесор або заміна Office для Mac

Bean — безкоштовний, але при цьому дуже швидкий і функціональний текстовий редактор для Mac, дозволяє у багатьох випадках замінити навіть Microsoft Word! Не вірите? Тоді давайте подивимося, що Bean на сьогодні може запропонувати своїм користувачам?

Blackmagic Disk Speed Test тестуємо продуктивність накопичувачів для Mac

Останнім часом все більше зростає популярність SSD-дисків. Не мудро, швидкість роботи на порядок вище, вони безшумні і вартість з часом ставати тільки нижче і нижче. Виникає питання, а наскільки швидко вміє працювати поточний жорсткий диск і чи варто його міняти?

BookReader — відмінна програма для читання книг

BookReader — дуже зручна і красива програма для читання і каталогізації різних форматів електронних книг. Скачав програму з App Store і запустивши її ми потрапляємо на імпровізовану книжкову полицю.

Clocks огляд годин світового часу для Mac

Якщо ви багато подорожуєте, живете за кордоном, маєте там родичів або часто спілкуєтеся з іноземцями по роботі, то рано чи пізно задумаєтеся про годинник світового часу. Якщо у вас є iPhone або iPad, то хорошим варіантом стане універсальний додаток The World Clock.

Not found