Купівля товарів в зарубіжних інтернет-магазинах за допомогою Qiwi-гаманця

by admin

Соромно, але до недавніх пір я обходив стороною всі закордонні інтернет-магазини. Знайомі купували чохли для iPad на Ebay, друзі грунтовно закуповувалися аксесуарами для своєї техніки в китайських магазинах, і тільки я купував всі необхідні речі у місцевих продавців. Як завести Paypal? Чи потрібно йти в банк? Як вітчизняна пошта впорається з доставкою товарів? Всі хвилювали мене питання відпали після того, як я дізнався про можливості Qiwi-гаманця. Справа за малим — побороти свій страх купівлі товарів за кордоном і замовити першу чохол для новенького iPhone 5.

Отже, переді мною стояло конкретне завдання — купити цікаві аксесуари для своїх iPhone і iPad без зайвих комісій і додаткових витрат на доставку. Першим ділом я скачав офіційний додаток Qiwi на iPhone, запустив його і вмить отримав SMS з паролем до свого гаманцю. Поповнивши рахунок на 1000 рублів через Qiwi-термінал, я намірився обзавестися «обрезалкой» для SIM-карт формату nano. Перший досвід зарубіжних покупок було вирішено отримати на сайті aliexpress.com, торговому майданчику відомої китайської компанії Alibaba Group.

Вибираємо обрезалку nano-SIM на aliexpress.com

Для початку на сайті потрібно зареєструватися, клікнувши на кнопку Join Free. Ніяких платіжних даних на цьому етапі вводити не потрібно, просто ім'я, прізвище, власний email та пароль. Більш простий варіант — залогінитись в магазині за допомогою свого Facebook-аккаунта.

Підтверджуємо покупку

Від кількості товарів в цьому інтернет-магазині розбігаються очі, тому заради економії часу можна вбити в рядок пошуку всього два слова: nano-Sim і cutter. Розумна система одразу ж пропонує нам обзавестися SIM-каттором за 6 з невеликим доларів. Це те, що потрібно! Натискаємо кнопку Buy now і потрапляємо в меню, де потрібно підтвердити свою покупку і вбити адресу доставки.

Безкоштовна доставка

У самому низу списку нам необхідно вибрати один із способів доставки. Переплачувати зайві рублі немає сенсу, якщо SIM-обрезалка або будь-який інший аксесуар нам потрібен не терміново. Тому вибираємо пункт China Post Air Mail із значенням Free Shipping і натискаємо на кнопку Place Order.

Оплачуємо покупку за допомогою Qiwi-гаманця

Зі списку варіантів оплати вибираємо Qiwi-гаманець і вводимо його номер, після чого ми потрапляємо на сторінку сайту Qiwi.

Тут ще раз вибираємо Qiwi-гаманець із способів оплати товару і клікаєм на «Оплатити». Далі необхідно вбити пароль до гаманця. Проходить одна-дві секунди і ми автоматично повертаємося на сайт aliexpress.com, де нас чекає повідомлення про успішну оплату. Таке повідомлення і Push-повідомлення на iPhone — Підтвердження того, що покупка відбулася успішно.

Все відбулося практично на повному автоматі, ніяких додаткових дій по активації гаманця в інтернет-магазині не було потрібно. Вибрали, вбили адресу доставки, миттєво оплатили і все. Ось він — сучасний гик-шопінг!

Купуємо аксесуари на tinydeal.com і dinodirect.com

Якщо ви не змогли вибрати відповідні гаджети на aliexpress.com, можна зайти на дві інших інтернет-майданчики з продажу усіляких аксесуарів і девайсів — tinydeal.com і dinodirect.com. Але будьте акуратні, ми вас попереджали! Крім чохлів і плівок тут є величезний вибір чоловічого та жіночого одягу, взуття та спортивних аксесуарів.

Порядок дій по покупці товарів на цих сайтах ідентичний такому на aliexpress.com. Вибираємо вподобаний товар (або товари), вбиваємо дані доставки і в два кліка оплачуємо за допомогою Qiwi-гаманця. Враховуйте, що безкоштовна доставка займає трохи більше часу, ніж платні варіанти.

Перспективи покупки в зарубіжних інтернет-магазинах

Якщо ретельно вивчити всі представлені в цьому невеликому опусі інтернет-магазини, можна знайти на їх віртуальних полицях багато корисного. Не варто обмежуватися лише плівками, підставками та кабелями для iPhone і iPad. Знаючи свій розмір одягу, можна замовити по порівняно дешевою ціною симпатичну куртку, штани або навіть кросівки. Наприклад, за годину тестування цього сервісу один з моїх колег не витримав і обзавівся чоловічою сумкою за 40 доларів. Величезний вибір товарів, відгуки від російськомовних користувачів (наприклад, на tinydeal.com) і блискавична по швидкості оплата за допомогою Qiwi-гаманця — це майбутнє магазинів, яке частково було відтворено у фільмі «П'ятий елемент». Відкриваємо комп'ютер, клікаєм кілька разів по мишці і товар вже по дорозі до вас додому.