Running Fred

by admin

Жанр: Аркада
Розробник / Видавець: Dedalord SRL
Версія: 1.4.0
Ціна: Free

У всіх нескінченних аркадах головному героєві постійно не щастить. Концентрація проблем на квадратний сантиметр у нашого протеже майже завжди зашкалює всі немислимі рамки. Хлопцеві на ім'я Фред на iOS пощастило менше, ніж іншим його колегам по жанру. Рік тому (Falling Fred) ми сміливо кидали бідолаху в бездонні ями. Тепер зустрічі Фреда з долею стали набагато більш тісними.

В Running Fred він постає трішки схудлим — ще б пак, адже тепер він бігає. І не просто так — а від тієї самої смерті, що з косою. Однак гравцеві в першу чергу знадобиться думати про інше. З усіх можливих місць для втечі, наш герой обрав величезний замок із завищеною концентрацією пасток, з якими регулярно зустрічався неабияк більш підкований Принц Персії. Невірний крок убік або необережний стрибок — і хлопчина залишається без голови.

Рівні гри побудовані за принципом коридору. Нахиляючи iДевайс в сторони, ми направляємо біжить за замовчуванням Фреда в потрібну нам сторону. Для стрибка відведена окрема клавіша праворуч. Вона ж відповідає за різні трюки, що підвищують наші шанси подолати чергові сто метрів смертоносних перешкод. Подвійні стрибки, «відскоки» від стін та інші кульбіти постійно обігруються в дизайні локацій. Найбільш спритні та швидкі зможуть заробити набагато більше ігрових монеток.

Монетки застосовуються за призначенням по завершенню проходження рівня. Крім зміни зовнішнього вигляду головного героя, гра пропонує нам декілька корисних навичок на вибір і поліпшення вже існуючих. Майже всі дійсно корисне можна купити на чесно зароблені «черепки». Для прискорення процесу заробітку віртуальних грошей передбачений режим особливо складних, але коротких випробувань і нескінченний біг на виживання з автоматично генеруються коридором.

Об'ємна графіка гідна гри за парочку доларів, а загальна увага до дизайну персонажів і деяких інших деталей щиро радує в наше століття китайської копіпаст і високобюджетних поробок. Навіть з внутрішньоігрові покупками, цю іграшку можна було продавати як мінімум за долар. З усіх «бегалок», що вийшли за останні 30 днів, Running Fred сміливо можна назвати однією з кращих.

Free
Геймплей: 4 +, Складність: 4 +, Управління: 4 +, Графіка: 4 +, Звук: 4 +, Вердикт: 4